.:.:.
Best selection of premium Joomla 1.6 templates

O nás

Toto je stránka "O nás". Spojili jsme se jen před nedávnem a rozhodli se, i když víme, jak velká konkurence v Praze a okolí je, že vzhledem k stále velkému potenciálu i lidem, který neustále hledají nejlevnější ceny, a co nejflexibilnější pomoc, založíme firmu jenom pro Vás a Vaše počítače, které si někdy sami ze sebou nevědí rady.

Náš tým

  • Petr Pospíšil

    Jeden člověk na světě dokázal nemožné. Naprogramoval operační systém, který dokáže "spadnout" i ve vesmíru. Jak by určitě Albert Einstein podotkl: "je to relativní". Tento problém zatím sice řešit nedokážeme, ale pokud se Vám to samé stane na Zemi, dokážeme odstranit, nebo alespoň zmírnit dopad této situace.

  • Róbert Belavý

    Narodil a celý svůj život až do 25 let jsem žil na Slovensku v Banské Bystrici, v roce 2003 jsem se přestěhoval do Prahy. Do nedávné doby jsem byl jenom domácím počítačovým maníkem a teď je to již oficiální a jsem tu pro Vás :). Jelikož jsme jenom dva tak se taky starám o kompletní servis plus jsem Vám k dispozici i mimo Prahu a mam na starosti většinu výjezdů.